НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ І ПОБУТУ УКРАЇНИ!

Музей Пирогово – відноситься до категорії: «Музей просто неба», і розташований на околиці міста Київ. Офіційна назва музею Національний музей народної архітектури та побуту України, але в народі прижилася простіша та образніша назва – «Музей Пирогово», пов'язана з назвою села, яка існувала в цій місцевості з сімнадцятого століття.

Територія Пирогово є горбкуватою місцевістю площею 150 гектарів, на якій розташовано понад 300 експонатів, зібраних по всій території країни.
Музей Пирогово дасть Вам можливість прогулятися тихими вуличками унікального українського села, де представлені архітектурні форми та побут усіх куточків України.
Захопіть із собою покривало чи плед, візьміть щось перекусити і прогулянка у Пирогово перетвориться на пікнік і ви зможете чудово провести день на природі оточені спокійною атмосферою старовинного українського села.

Якщо у Вас є діти, візьміть їх із собою – вони зможуть побачити багато цікавого та пізнавального та екскурсія до музею перетвориться на захоплюючий сімейний відпочинок.
На додаток до пізнавального відпочинку в Пирогово можна покататися на конях, придбати сувеніри-пам'ятки. Для закоханих існує можливість провести обряд вінчання в одній із старовинних дерев'яних церков, що діють.
Протягом усього року у Пирогові проводяться святкування українських свят та обрядів. Вибирайте на календарі свят, в атмосферу якого свята Ви хочете зануритися та приїжджайте до нас.

Чекаємо на Вас у гості у Музей Пирогово (Київ) – Національний музей народної архітектури та побуту України .